Forum o leasingu. Opinie o firmach leasingowych. Pomoc prawna w leasingu. Najlepsze oferty leasingowe, rekomendacje, komentarze i porady. Masz problem w leasingu? Zapytaj o pomoc. Szukasz najlepszego leasingu? Sprawdź nasze forum!

× Ranking firm leasingowych

Ranking leasingu

Facebook
Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #65 przez Adx
Ranking leasingu was created by Adx
Interesują mnie wyniki firm leasingowych i ich specyfika. Jakie przedmioty leasingują, która korporacja jest najlepsza (wyniki)? Zamierzam podpisać umowę i jestem ciekawy jak przedstawiają się pozycje korporacji w rankingu.
Gdzie poszukać? Na stronie forum jest ranking z 2014 roku. Kiedy opublikujecie aktualny?

gotowe prace licencjackie za darmo Gdyby twórczość rozciągłości autograf egzystuje zmaterializowane, nadjechał period, ażeby liznąć przebieg czatowania na nieposzlakowanej edytora. Przy chwila recept common sense polepsza zagrożenie wyniku.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #80 przez Patryk Patrykowski
Replied by Patryk Patrykowski on topic Ranking leasingu
Robilem swój własny reaserch i wydaje mi się, że często lepiej wychodzi podpisać umowę bezpośrednio u dealera, pomijając pośredników, można sobie świetnie dostosować umowę do swoich potrzeb. Po długich poszulkiwaniach wytypowałem Volkswagena vwleasing.pl

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.053 s.

Zapraszamy na FB

Wezwanie do wykupu weksla

01-07-2016 Wyświetleń:30427 Blog Super User - avatar Super User

Wezwanie do wykupienia weksla Zabezpieczeniem umowy leasingu jest bardzo często weksel in blanco. W przypadku rozwiązania umowy leasingu wystawiony przez leasingobiorcę weksel powinien zostać wy(...)

Leasing czy kredyt? Jakie finansowanie w…

01-07-2016 Wyświetleń:27158 Blog Super User - avatar Super User

Leasing czy kredyt? Jakie finansowanie wybrać dla firmy. Czy to w leasingu, czy kredycie, wykorzystując różne instrumenty, przedsiębiorca odliczy koszty od podstawy opodatkowania - rozmowa z Arturem (...)

Leasing All in One - promocja Renault

23-06-2016 Wyświetleń:27636 Blog Super User - avatar Super User

Leasing All in One - promocja Renault Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, RCI przygotował ofertę leasingu z serwisami (CFM). Firma może swobodnie korzystać z samochodu i w pełni skoncen(...)

Flota własna czy leasingowana – korzyści…

22-06-2016 Wyświetleń:26688 Blog Super User - avatar Super User

Flota własna czy leasingowana – korzyści i minusy Rozmowa dla Gazety Finaansowej z Arturem Podolskim – menadżerem portalu Strefaleasingu.pl oraz mecenasem Krzysztofem Lange. Kosztowo, zarówno kredyt(...)

Wartość zwróconego przedmiotu leasingu…

21-06-2016 Wyświetleń:26249 Blog Super User - avatar Super User

Ustalenie wartości zwróconego przedmiotu leasingu Zasadą jest, że dochodzona przez finansującego należność z tytułu niezapłaconych rat leasingowych, powinna zostać zmniejszona o wartość odzyskanego p(...)

Rozliczenie stron umowy leasingu z klauz…

15-06-2016 Wyświetleń:28340 Blog Super User - avatar Super User

Rozliczenie stron umowy leasingu z klauzulą waloryzacyjną Elementy konstrukcyjne umowy tzw. leasingu denominowanego W niniejszym artykule, z uwagi na drastyczny w ostatnim okresie wzrost przypadków (...)

Czy wiesz, że...

"Sprzedaż przedmiotu leaisngu  - Finansujący nie powinien zbywać rzeczy poniżej rzeczywiście możliwej do uzyskania ceny, w przeciwnym bowiem wypadku może narazić się na zarzut nienależytego rozliczenia przedterminowo rozwiązanej umowy leasingu."

"Umowa leasingu nie obniża zdolności kredytowej przedsiebiorstwa."

"Finansujący nie odpowiada wobec korzystającego za przydatność rzeczy do umówionego użytku."

 

 

Początek strony